TORSDAG 09.09


13.00   Fem forestillinger om døden

             De Utvalgte 

             Fjalerhallen


15.30    Radio Fjaler - "Faderen og Sonen."

              Barscena Samvirket 


18.00   Fem forestillinger om døden

              De Utvalgte 

              Fjalerhallen


19.00   Faderen ( Utstillingsåpning )

              Erik Hovland 

              Dale senter, 2. etasje. 


20.00   SOLA

              The Krumple 

              Samvirke Scene


21.00   Opningsfest/ festivalbar !

              Samvirket 


23:00   A-project #9 part 1: initiation

              Heime i eigen stove 


LAURDAG 11. 09.


09.00    Tro kan flytte fjell

                (frukostkino)

                Trudvang 


11.00-15.00 Festivallaurdag for alle !

                    På kyrkjebakken, og i husa rundt. 

                    Sjå eige program.


11.00      Kvitenbjørn Kong Valemon

                 Thea Borring Lande 

                 Løa 


12.00      Bouncing Narratives

                 Roza Moshtaghi

                 Parken i Dale 


13.00      Harry Påtter (Med Å)

                 Madam Pysj 

                 Samvirke Scene 


14.00     Kvitebjørn Kong Valemon

                Thea Borring Lande 

                Løa 


16.00     Bouncing Narratives

                Roza Moshtaghi

                Parken i Dale 


16.00     Harry Påtter (Med Å)

               Madam Pysj 

               Samvirke scene


16.30      Bondetinget

                Teater Vestland

                Trudvang 


17.00      Flytende speil 

                Venter/Skar/Davidsen/Kolbenstvedt

                Villaen på Dalsåsen 


17.00     KJære G-d

                Enkeltmannsforetaket 

                Skatehallen (Samvirket)


19.30     The Immortal Jellyfish Girl

                Wakka Wakka 

               Fjalerhallen 


21.00    Det kosmiske manifest

               Vik/Wilmann/Helgebostad

               Dei gamle tunellane  

 

 

FREDAG 10. 09


11.00    Kvitebjørn Kong Valemon

              Thea Borring Lande

              Løa (lukka skuleframsyninga) 


11. 00    Elias Akselsen 

               Fjaler sjukeheim (lukka konsert) 


12.00    SOLA

               The Krumple 

               Samvirke Scene (lukka skuleframsyninga)


12.30     Om Hans Nielsen Hauge

               Festivivalforedrag v/ Birger Løvlie

               Tunkafeén 


13.00    Fem forestillinger om døden

              De Utvalgte 

              Fjalerhallen


14.30   Radio Fjaler - "Tvil, tro og ytringsrom" 

             Barscena Samvirket 


16.00     SOLA

              The Krumple 

              Samvirke Scene


18.00   Fem forestillinger om døden

             De Utvalgte 

             Fjalerhallen


18.00   KJære G-d

             Enkeltmannsforetaket

             Skatehallen (Samvirket) 


19.30    Myte, tro & Teater 

              Terje Norby

               Barscena Samvirket 


21.00   Mannen og kråka 

              Vadmelsbanden

              Torsetbotnen 


24.00    Det kosmiske manifest

               Vik/ Wilmann/Helgebostad

               Dei gamle tunellane      

SØNDAG 12. 09.


11.00   Bouncing Narratives

             Roza Mosthagi 

             Parken i Dale 


12.00    Bondetinget

              Teater Vestland 

              Trudvang


15.00     Radio Fjaler - "Framtidstru på bygda"

                Barscena Samvirket


16.00   Bouncing Narratives

              Roza Moshtaghi

              Parken i Dale 


16.00   Flytende speil

              Venter/Skar/Davidsen/ Kolbenstvedt

              Villaen på Dalsåsen 


17.00    The Immortal Jellyfish Girl 

               Wakka Wakka 

               Fjalerhallen 


19.00    Jeanne d`Arc

               Juni Dahr

              Samvirket Scene


21.00    Motorpsycho m/ venner 

               Eventyrskogen 


23:00   A-project #9 part 1: initiation

              Heime i eigen stove