TORSDAG 10.09.


17.00    RIPE - short stories of the gardens of Dale : 

              «APRÈS MIDI D'UN FAUNE»/ Jonas Øren

              Trossevegen 2 


18.00   We come from far, far away/ NIE

              Samvirket Scene


18.00   Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

              Gamlemoloen


20.00   Animal R.I.O.T./ Wakka Wakka 

              Sunnfjord Sag (Bygstad) 


21.00   Festivalbaren er open! 

              Samvirket 


21.30    RIPE - short stories of the gardens of Dale: 

              «VESTALINNE I & II»/ Jonas Øren

              Jakob Sandeveg 33

LAURDAG 12. 09.


09.00  RIPE - short stories of the gardens of Dale: 

              «HELIOGABALUS  I»/ Jonas Øren

              Jakob Sandes veg 49 


10.00   Røyst - høyrespel for fjorden/ Desibel 

              Dalsfjorden (oppmøteinfo ved billettkjøp)


10.00   Det usynlege barnet/ Teater Vestland 

              Stjernetårnet (Yksnebjør bhg.) 


11.00   Store, skumle Moby Dick/ Teater Ibsen 

             Samvirket Scene


11.00   Fotballutstillinga/Vinge/Müller (ope heile dagen)


11.30   Det usynlege barnet/ Teater Vestland 

             Stjernetårnet (Yksnebjør bhg.)


12.00   Ripe - Short Stories for the gardens of Dale: 

             «HELIOGABALUS II»/ Jonas Øren 

             Bjerga 34


13.00   Radio Fjaler : «Fotballspesial» 

              Barscena i  Samvirket


13.00   Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

              Gamlemoloen


13.00   Sirkus Stig og Henny/ Wakka Wakka

              Trudvang 


13.30    Det usynlege barnet/ Teater Vestland 

              Stjernetårnet (Yksnebjør bhg.)


15.00   Det usynlege barnet/ Teater Vestland 

              Stjernetårnet (Yksnebjør bhg.)


15.00   Store, skumle Moby Dick/ Teater Ibsen 

              Samvirket Scene


16.00   Sirkus Stig og Henny/ Wakka Wakka

              Trudvang


16.00   Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

              Gamlemoloen


18.00   Ripe - Short Stories for the gardens of Dale: 

              «HELIOGABALUS III»/ Jonas Øren

              Dokterbakken 27 


18.00 - 22.00  Som ein fremmed fauna/ KHIO Master 

                           Garasjevandring - hendingar i heile Dale !


19.30 - 22.00 Drop in-disko for små grupper/ DJ GROVI

                            Samvirket Scene


20.00      Fjalerspelet  - premiere

                  Parken i Dale  


24.00   Ripe - Short Stories for the gardens of Dale 

              «SOMEWHAT DECONSTRUCTED»/ Jonas Øren

              Jakob Sande-tunet 

FREDAG 11. 09.


13.00    Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

               Gamlemoloen


15.00    Radio Fjaler : «Om fjell, frykt og kjærleik»

               Podcastsending i Samvirket


17.00     RIPE - short stories of the gardens of Dale:

              «NOSTALGIA I»/ Jonas Øren, Bjerga 73 


17.00    Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

              Gamlemoloen


18.00   Røyst - høyrespel for fjorden/ Desibel Dalsfjorden

              (oppmøteinfo ved  billettkjøp) 


19.00   RIPE - short stories of the gardens of Dale:

              «NOSTALGIA  II»/ Jonas Øren

              Dalsåsvegen 35 


20.00   Fotballspelet/ Vinge /Müller

               Gamle Solheim Malebutikk/Riksveg 57 

SØNDAG 13. 09.


11.00    Ripe - Short Stories for the gardens of Dale

              «MANUS»/ Jonas Øren

              Toppen 5 


11.00     Løgn varar lengst/ Aslak Moe 

                Samvirket Scene


12.00    Fotballutstilling/ Vinge/Müller (ope til 17.00) 


12.00    Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

               Gamlemoloen


13.00     Radio Fjaler : «Kunst i koronatida»

                Barscena i Samvirket


14.00     Løgn varar lengst/ Aslak Moe 

                Samvirket Scene


15.00     Animal R.I.O.T/Wakka Wakka 

                Sunnfjord Sag 


15.00    Båten/ Kjetil Solberg Stavenes

               Gamlemoloen


16.00     Røyst - høyrespel for fjorden/ Desibel 

                Dalsfjorden 


19.00    Ripe - Short Stories for the gardens of Dale: 

               «HØGT ANGER»/ Jonas Øren

               Dalsvegen 99 


20.30    Høstbade/ Vadmelsbanden Steiestølen     

               (buss frå Dale kl. 20.00 - påmelding !)